Facebook ile gir
Kullanıcı Adı:
Şifre:
kapat

Zombi Ezmece 2014 Oyna

Zombi Ezmece 2014 Oynamaya Hazırmısınız?

2012 yılında kullanıcılarının beğenisine sunulan Zombi Ezmece oyunu büyük ilgi görmüştür, 2 yıldır yenileme yapılmakta olan yenileme çalışmaları ile oyun yepyeni bir hale gelmiştir. Herkes tarafından beğenilen Zombi Ezmece oyunumuzu test etmeye ne dersiniz? 2012 yılında ilk çıkmış olan versionuna bakarak zombi ezmece 2014 serisinde bir çok değişiklikler görebilmeniz mümkündür, oyuncuların daha kolay oynayabilmesi için hazırlanmış ve göz yorucu olmadığından ötürü sıkılmadan oynayabileceğiniz bir hale gelmiştir.

OYUN OYNAMAK HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI!

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen Oyun Web sitemiz yıllardır siz kullanıcılarının hizmetine yeni oyunlar sunmaktadır.Aradığınız en güzel eğlenceli oyunları burada bulabilmeniz mümkündür,Evinizde yemek yaparken boş vakitlerinizi değerlendirebilir, çocuklarınızı okul sonrası derslerini yaptıktan sonra zeka geliştirici oyunlarımızı açarak vakitlerini değerlendirmesinde yardımcı olabilirsiniz.

OYUN SİTELERİNE GİRİYOR VE GENEL OLARAK VİRÜS VE BENZERİ ŞEYLERLE KARŞILAŞIYORUM BURADA YAŞARMIYIM PROBLEM?

Kesinlikle HAYIR! Sitemiz virüs taramalarından başarıyla geçmiş olan, kullanıcı dostu bir oyun sitesidir. 7 gün 24 saat kesintisiz özgürce oyun oynayabilmeniz için site yöneticilerimiz oyunları test etmektedir ve herhangi bir hata ile karşılaşıldığında anında düzeltmektedirler. Sizde oyun oynarken bir problem ile karşılaşmanız halinde hemen site yöneticilerimize bildirebilir, 24 saat içerisinde yaşadığınız problemin giderilmesinde bize yardımcı olabilirsiniz. MEMNUN OYUNCU MESAJLARI: [17:48] Selamlar, öncelikle günün çoğu zamanını evde geçiren bir ev hanımı olduğumu söylemek istiyorum. oyun sitelerine girer eğlenceli oyunlar ile vakit geçirmeye çalışan biriyim, 2012 yılında ilk olarak keşfetmekte olduğum zombi ezmece 2014 versiyonun çıkmasına en çok sevinenlerden biri olduğumu açık yüreklilikle söyleyebilirim, eşim ve çocuklarım ile vakit buldukça bu site sayesinde oyun oynuyor, boş vakitlerimizi değerlendiriyoruz. Böyle güzel bir siteyi kurmuş olduğunuzdan ötürü teşekkür eder, yeni oyunlarınızı dört gözle beklediğimi bilmenizi isterim.